Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
Espergærde IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
Lundtofte Boldklub
BK Friheden (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Lundtofte Boldklub
Stenløse BK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK (2)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Lundtofte Boldklub
Oversidder
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Lundtofte Boldklub
Ølstykke FC
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Lundtofte Boldklub
Nivå-Kokkedal FK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
DGI stævne
DGI stævne
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lundtofte Boldklub
Helsingør IF Fodbold
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Ålholm IF
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:45
Lundtofte Boldklub
Snekkersten IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
Lundtofte Boldklub
Køge BK
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Lundtofte Boldklub
B. 1973, Herlev
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe-Hero BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Lundtofte Boldklub
Nerashté, Ballerup
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B. 1973, Herlev
Lundtofte Boldklub
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Herlev IF
Rebæk IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Lundtofte Boldklub
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Frem Hellebæk
FC Holte
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Herlev IF
Lundtofte Boldklub
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:25
Glostrup
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:25
Lundtofte Boldklub
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK (1)
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Hørsholm-Usserød IK
FC Holte
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Frem Hellebæk
Lyngby Boldklub 1921
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:50
Rebæk IF
Glostrup
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:50
B. 1973, Herlev
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Herlev IF
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Frem Hellebæk
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Glostrup
Lundtofte Boldklub
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Rebæk IF
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
FC Holte
Lyngby Boldklub 1921
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
FC Holte
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Lyngby Boldklub 1921
Lundtofte Boldklub
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Herlev IF
Glostrup
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Lundtofte Boldklub
Rebæk IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. maj
16:30
Lundtofte Boldklub
FC Rudersdal (1)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
Frem Hellebæk
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
FC Holte
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Lundtofte Boldklub
Helsingør IF Fodbold
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Lundtofte Boldklub
Kalundborg GB
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:15
Lundtofte Boldklub
IF Skjold Birkerød
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
Vor Frue IF
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Lundtofte Boldklub
Melby-Liseleje IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Lundtofte Boldklub
Brøndbyernes IF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Lundtofte Boldklub
Bagsværd BK
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
Liria FK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Lundtofte Boldklub
Helsinge Fodbold
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Farum BK (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Lundtofte Boldklub
Farum BK
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lundtofte Boldklub
Bagsværd BK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Kokkedal BK
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Lundtofte Boldklub
AB
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
Brødeskov IF
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
Humlebæk BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Lundtofte Boldklub
Ishøj IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|